Partneři
Partneři

Partneři

Partneři
Generální partner
Bosch
Bosch Group je předním celosvětovým dodavatelem v oblasti technologií a služeb. Náš tým podporuje po finanční, ale i výrobní stránce. Je generálním partnerem pro náš tým.
Platinoví partneři
Honeywell
Firma Honeywell se zabývá vývojem a výrobou komponentů pro automobilní a letecký průmysl, automatizace a řízení, speciální materiály a technologie, dopravní systémy. Tato společnost je pro nás jedním z hlavních partnerů.
Continental
Společnost Continental patří k celosvětově významným distributorům pro automobilový průmysl v několika odvětvích.
Škoda auto
ŠKODA AUTO je česká automobilka patřící do koncernu VW. Tato společnost patří mezi naše hlavní partnery.
MCAE
MCAE Systems je česká firma, jejímž prostřednictvím jsou ve stěžejních oblastech průmyslu úspěšně aplikovány nejmodernější 3D digitální technologie. Dlouhodobě sleduje nejnovější technologické trendy ve světě zaměřené na progresivní vývoj výrobků.
TransTechTooling
Hlavním předmětem firmy Transtech Tooling je kompletní dodávání technologií pro výrobu nástrojů na tvarování plechu, licích forem, slévárenských modelů a jaderníků, matečních forem pro keramickou výrobu, ochranných antiabrazivních vrstev, tlumičů vibrací a odlévaných umělohmotných součástí ze speciálních epoxidových a polyuretanových pryskyřic BIRESIN® a deskových materiálů k obrábění SikaBlock®.
RayService
Ray Service je česká výrobně obchodní společnost, poskytující komplexní řešení v oblasti výroby kabelových svazků, elektromechanických celků, elektronických zařízení a dodávek kabelových komponent pro široké spektrum zákazníků.
TE Connectivity
Firma TE Connectivity je lídrem technologie v návrhu a výrobě elektronických konektorů, komponent a systémů uvnitř produktů, které mění svět - což je chytřejší, bezpečnější, ekologičtější a propojenější.
Partec
Zlatí partneři
SKF
Společnost SKF si po století udržuje vedoucí postavení v oblasti techniky ložisek a získala unikátní znalosti v oblasti rotačních zařízení a vzájemných vazeb jednotlivých dílů strojů a průmyslových procesů.
3Tooling
3Tooling je dodavatel speciálních odlitků, forem a finálních výrobků, v kusové a malosériové výrobě. Sesterská společnost firmy Transtech Tooling.
MANN+HUMMEL
Portfolio firmy MANN+HUMMEL tvoří vzduchové filtrační soustavy, soustavy sacích potrubí, filtrační soustavy na kapaliny, kabinové filtry a kryty hlav válců vyráběných z plastu s mnoha zabudovanými funkcemi pro automobilový průmysl a filtrační média na servis a opravy vozidel.
CCI
Společnost CCI je světový lídr v designu, výrobě a provozu regulačních a uzavíracích ventilů pro náročné aplikace služeb na fosilní energie, ropy a zemního plynu a jaderného průmyslu.
C.B.G. Impex
Společnost C.B.G. Impex s.r.o. se zabývá zpracováním řešení na míru v oblasti průmyslové automatizace. Služby zahrnují: zpracování studie a technické dokumentace, výrobu a montáž zařízení, uvedení do provozu. Nedílnou součástí je rovněž servis a technická péče o realizovaná zařízení po celou dobu jejich provozu.
Agrotec
ZF
Společnost ZF je světová jednička v oblasti hnacích soustav a podvozku, stejně tak i v aktivních a pasivních technologiích bezpečnosti. Společnost získala v roce 2015 ocenění TRW Automotive a je nyní zastoupena na cca 230 místech ve 40 zemích. ZF je jedním ze tří největších dodavatelů pro automobilový průmysl po celém světě.
ATURN cnc
Hlavní aktivitou firmy ATURN cnc je výroba přesných strojírenských soustružených dílů (jako jsou hřídele, čepy, vřetena, příruby, písty atd.) a výrobní kooperace. Zajišťuje svým odběratelům dodávky dílů vysoké jakosti s krátkou dobou dodání a výhodnou cenou.
Hestego
Stříbrní partneři
SW-Motech
Firma SW-MOTECH se zabývá výrobou speciálních konstrukcí pro motocykly a kovovýrobou.
Sika
Společnost Sika CZ je vedoucí světovou silou ve vývoji a výrobě produktů pro těsnění, lepení, izolace, zesilování a ochranu nosných konstrukcí na stavbách a v průmyslu.
WNT
WNT je mezinárodním prodejcem přesných nástrojů určených pro třískové obrábění. Značka WNT představuje kompletní produktové portfolio a poskytování jedinečných servisních služeb se zvláštním zaměřením na firmy zabývající se třískovým obráběním.
Hanon systems - HVCC
Společnost Hanon Systems se věnuje vývoji a výrobě vysoce kvalitních klimatizačních a topných systémů pro vozidla. Představuje skutečnou inovaci mezi technologiemi ve společnosti.
Alfun
Společnost Alfun se zabývá prodejem hliníkových polotovarů, zejména na českém a slovenském trhu. Postupem času společnost rozšířila svou nabídku o pozinkované a za studena válcované ocelové plechy, měděné a nerezové plechy a zařadila se mezi významné evropské distributory hutního materiálu.
Kovoplazma
Činností společnosti KOVO-PLAZMA je strojírenská výroba se zaměřením na zpracování plechů, především pak řezání LASERem a CNC ohýbání. Také svařování ocelí MIG/MAG/TIG z nerezu i hliníku a spektrální analýzu chemického složení materiálů na bázi Fe a Al.
LA Composite
Společnost LA composite se zabývá výrobou kompozitních, sendvičových a lepených konstrukcí pro letecký průmysl. Dále nabízí produkty pro pozemní dopravu (kolejová vozidla, automobilový průmysl) a další aplikace (jachty, textilní průmysl atd.).
GOLDfren
Společnost GOLDfren patří mezi jedny z největších výrobců pro světové trhy v oboru brzdových destiček. Nabízí obložení od motocyklového průmyslu až po brzdová obložení pro letadla, průmysl (větrné elektrárny, jeřáby, a další), horská kola a automobilový průmysl.
Liqui Moly
LIQUI MOLY tvoří sortiment výrobků pro profesionální i uživatelské použití pro osobní a užitkové automobily - motocykly - plavidla - speciální stroje a zařízení. Společnost LIQUI MOLY GmbH je zastoupena v České republice společností MANN+HUMMEL.
BVV Veletrhy Brno
Společnost Veletrhy Brno je organizátorem odborných mezinárodních veletrhů na základě potřeb sektorů české ekonomiky, jejichž zájmy reprezentují příslušné odvětvové svazy. Brněnské výstaviště se řadí mezi největší výstaviště světa (23. místo).
RCE systems
Firma RCE systems dlouhodobě podporuje náš tým a to v oblasti vývoje vlastní elektroniky vozu a programového vybavení.
Festo
Společnost Festo se zabývá inovacemi v pneumatické a elektrické automatizační technologii, které přinášejí vysokou produktivitu a maximální užitek pro vaši společnost. Elektrické a pneumatické prvky a řešení pro procesní a průmyslovou automatizaci. Přes 300 000 zákazníků z automobilového, elektrotechnického a papírenského průmyslu a potravinářství využívá znalostí firmy v automatizaci.
AV Engineering
Společnost AV ENGINEERING představuje jedinečnou kombinaci dodavatele vývojových a konstrukčních služeb a dodavatele špičkových CAx / PLM znalostních řešení určených pro vývoj nových výrobků ve strojírenství. Je také preferovaným Windchill partnerem společnosti PTC.
Tomuli
Hlavním předmětem činnosti firmy Tomuli je výroba kompozitních dílů z karbonových, kevlarových tkanin a různých sendvičových materiálů, které po spojení kvalitními epoxidovými pryskyřicemi vytvoří pevné a zároveň velmi lehké díly využitelné téměř v každém sportovním odvětví a nejen v něm.
HBP
Firma HBP se dostala za více než 50 let své činnosti na přední místo v oboru elektrická měření mechanických veličin. Program výrobků sahá od fóliových tenzometrů přes snímače základních fyzikálních veličin až po analogová i digitální vyhodnocovací zařízení.
SVS FEM
SVS FEM je česká firma, která se od roku 1991 specializuje na výpočty metodou konečných prvků (MKP), anglicky finite element method (FEM). V současné době má tým s více než dvacítkou analytiků - specialistů na problematiku FEM. Za dobu své existence řešila více než 400 různých FEM projektů jak pro tuzemské tak i zahraniční zákazníky. V současné době patří mezi špičková pracoviště v tuzemsku i v zahraničí v oblasti simulací velmi rychlých dynamických jevů a spolupracuje na několika mezinárodních projektech v oblasti vojenství.
PS
PS Time is Everything je nový projekt, který nabízí závodním týmům analýzu jízdních dat a může pomoci s nastavením auta či jízdním stylem jezdce.
Kistler
Společnost Kistler je švýcarským výrobcem senzorů a systémů určených pro měření sil, momentů, tlaků a dalších. Základními třemi odvětvími této společnosti jsou Automotive, Průmyslové řízení a Sensory.
OMNITECH
Hlavní činností firmy OMNITECH jsou komplexní služby v oblasti svařování, prodej svářecí techniky, servis svařovacích přístrojů a samostmívacích kukel, poradenské služby v oboru svařování.
Fabík
Pan Fabík je konstruktérem závodních převodovek a pro náš tým speciálně upravil převodovku Dragona.
Vydona
Společnost Vydona je českým výrobcem dřevoobráběcích nástrojů a speciálních nástrojových systémů na dřevo, plast a kov.
FABORY
FABORY MISTŘI VE SPOJOVÁNÍ, FABORY JE VÁŠ SPECIALIZOVANÝ PARTNER PRO BEZPROBLÉMOVÁ SPOJOVACÍ ŘEŠENÍ. Vedle rozsáhlého sortimentu spojovacího materiálu nabízí také širokou řadu značkového nářadí, průmyslových produktů a bezpečnostních pomůcek.
Kovo Uličný
Společnost Kovo Uličný nabízí práce v oboru kovoobrábění. V oboru kovoobrábění má bohaté zkušenosti. Jde zejména o kovoobrábění, soustružení, vrtání, soustružení CNC, frézování, broušení, frézování CNC, konstruktérská činnost, dělení materiálu na pásové pile, zhotovování drážek do nábojů, vrtání kalibrických otvorů, výroba přípravků a jednoúčelových zařízení.
KORDÁRNA Plus
Firma KORDÁRNA Plus patří mezi přední evropské producenty technických tkanin, mezi které se řadí především kordové, uhlíkové a hybridní tkaniny. V rámci rozšiřování sortimentu firma uvedla na trh řadu produktů KORDCARBON. V dnešní době je KORDÁRNA Plus jedinou ryze českou společností zabývající se výrobou kvalitních uhlíkových a hybridních tkanin pro kompozitní aplikace.
Henkel Automotive
Společnost Henkel Automotive je vedoucí světová společnost v oboru lepidel, těsnících hmot a technologií pro povrchovou úpravu pro automobilový průmysl. Dávají svým zákazníkům konkurenční výhodu v každém kroku pocesu výroby automobilů.
Tatra
Společnost TATRA TRUCKS je česká automobilka s dlouholetou tradicí, která vyrábí převážně těžká nákladní vozidla. Těžká nákladní vozidla z Kopřivnice jsou pověstná díky své průchodivosti nejtěžšími terény v extrémních klimatických podmínkách, vysoké spolehlivosti a vynikajícím užitným vlastnostem.
ZDZ engines
Společnost ZDZ ENGINES nabízí ucelenou řadu vzduchem chlazených dvoutaktních motorů pro rádiem řízené modely.
Brno
Město Brno je významným střediskem vysokého školství s 33 fakultami třinácti univerzit a dalších vysokých škol s více než 89 000 studenty. Počtem obyvatel i rozlohou je druhé největší město v České republice a největší město na Moravě.
Bronzoví partneři
Likos
Společnost LIKO-S má více divizí. Divize Interiors dodává montované systémy pro tvorbu vnitřního prostoru staveb. Divize Energy dodává administrativní, logistické a výrobní objekty pro podnikání. Divize Production vyrábí a dodává technologické linky a jejich části z uhlíkových a nerezových ocelí a hliníku.
S&K TOOLS
Předmětem činnosti společnosti S&K TOOLS je výroba precizních a vysoce komplikovaných nástrojů a dílců, dodávaných zákazníkům působícím v oblasti automobilového průmyslu a přesného strojírenství.
Kostka
Společnost KOSTKA nabízí technicky vyspělé koloběžky pro oddech, turistiku a sport.
PTC
PTC dodává software pro tvorbu modelů a výkresové dokumentace. Podporu softwaru nám poskytla společnost AV Engineering
Unwork
UNWORK je firma zabývající se práškovým lakováním. Mimo povrchových úprav nových dílců se zabývá i renovací rozměrných součástí strojů a zařízení jako jsou podvozky lokomotiv, vagonů velkých svařenců a podobně.
Messer
Skupina Messer Technogas vyrábí a dodává kyslík, dusík, argon, oxid uhličitý, vodík, helium, ochranné atmosféry pro svařování, speciální plyny, medicinální plyny a mnoho různých směsí.
BOMAR
BOMAR je středně velká firma zabývající se výrobou pásových pil se sídlem v Brně.
Ricardo
Společnost Ricardo je vedoucí společností poskytující technická řešení prakticky ve všech oblastech výzkumu a vývoje pro automobilový průmysl. Společnost Ricardo je schopná reagovat na největší výzvy v automobilovém průmyslu, týkající se obchodních strategií, restrukturalizací, procesního re-engineeringu, konstrukce vozidel, motorů, převodovek, hnacích soustav, testování a systémové integrace.
Zircotec
Firma Zircotec je specialistou v oboru vedení tepla. Nabízí širokou škálu produktů v tomto oboru, například vysoce odolné tepelné povlaky. Tato firma úzce spolupracuje s odvětvím motorsportu a letectví.
Stanyo
Společnost Stanyo nabízí řešení, produkty a služby pro uspokojování potřeb při zajišťování komplexní hygieny a čistoty v interiérech sociálního zázemí budov a pro zajišťování procesů čištění a hygieny ve výrobních provozech prakticky všech průmyslových odvětví.
INDUSTRIAL CZ
Firma INDUSTRIAL CZ se specializuje na prodej sortimentu významných firem. Je autorizovaný distributor produktů SKF a INA a výhradní dovozce firmy FLURO.
M & B Calibr
Společnost MB Calibr je akreditovanou kablibrační laboratoří, která už od roku 1990 zabývá prodejem, opravou a kalibrací měřidel.
Life Racing
Společnost Life Racing nabízí profesionální motory, podvozky a elektroniku převodovek pro automobilový průmysl a motorsport. Firma má bohaté zkušenosti s turbodmychadly získané v průběhu let podpory pro závodní týmy WRC a Le Mans.
easytherm
Společnost easytherm.cz a easytherm.sk je dodavatel zařízení pro průmyslové tepelné procesy. Portfolio společnosti tvoří měřicí a regulační technika, polovodičové výkonové spínače, topná tělesa, snímače teploty, kompenzační vedení a snímače hladiny.
SulKar
Firma SULKAR nabízí prodej bazarových motocyklů, širokou nabídku oblečení pro silniční motocykly, enduro, motokros, chopery (Fox, Shift, Ixon), nabídku přileb Airoh. Dále poskytuje servisní služby a příslušenství.
SCHROTH safety products
Kalírna Hoffman
Kalírna Hoffman se zabývá tepelným zpracováním oceli.
LARS chemie
Firma LARS Chemie se kromě dodávky průmyslové chemie zabývá také problematikou povrchových úprav. Na ulici Radlas v Brně provádí povrchové úpravy stříbření, cínování, eloxování, moření a tryskání.
Sixta převodovky
Firma Sixta převodovky vznikla v roce 1993, jelikož v té době v Čechách ani na Slovensku nebyla žádná firma, která by se zabývala níže uvedenou činností. Pan Sixta se může pochlubit bohatou praxí ze závodní sféry či přímo ze Servisních služeb Škoda Auto a.s.
Katring Plus s.r.o.
Firma Katring Plus s.r.o. se zabývá povrchovými a tepelnými úpravami kovů. Využívá přitom technologie ARCOR, jejímž cílem je zlepšit odolnost proti opotřebení, zadření, otěru a korozi.
KTG
Společnost KTG zajišťuje homologační zkoušky vozidel a zkoušky speciální, tykající se skel, lepených spojů, tenkých povrchových vrstev a zkoušky klimatické, pevnostní a chemické.
penerini coffee
Společnost PENERINI Vám přináší čerstvou a kvalitní kávu praženou podle receptury PENERINI v České republice.
Kart centrum Brno
Evektor
EVEKTOR je přední česká společnost působící v oblasti vývoje a výroby v automobilním, leteckém a spotřebním průmyslu se sídlem v Kunovicích a pobočkami v Brně, Zlíně, Kvasinách a Mladé Boleslavi.
Polykar - BKP
BKP Group je přední český výrobce spotřební chemie pro autolakovny, opravárenský a strojírenský průmysl.
TeXtreme
Firma TeXtreme vyvíjí, vyrábí a prodává patentované kompozity z uhlíkových vláken pro dosažení vynikající hladkosti povrchu, výrazné úspory hmotnosti, zlepšení mechanických vlastností a nových možností designu.
Ensinger
Společnost Ensinger CZ vyrábí a dodává polotovary z technických a vysokoteplotních plastů a CNC obráběné díly z plastů včetně montáží a osazování. Ensinger GmbH vyrábí a dodává také vstřikované plastové díly a extrudované přesné průmyslové a izolační profily z plastů. Výrobky společnosti Ensinger se uplatňují téměř ve všech průmyslových odvětvích.
Essentra
Keyshot
Spolupráce se středními školami
SPŠ Jedovnice
SPŠ Jedovnice se specializuje na výuku maturitních strojírenských a ICT oborů.
SŠ PTA Jihlava
SŠ PTA Jihlava se specializuje na výuku strojírenských a elektrotechnických oborů. Studium je denní a je ukončováno maturitní zkouškou.
SŠ COPT
SŠ COPT je technická střední škola, která nabízí pro své žáky technické obory s maturitou a také učební obory.
Hlavní mediální partner
Konstruktér
Konstruktér je magazín pro každého, kdo se podílí na vývoji výrobků. Jeho těžištěm jsou informace o moderních technologiích ve výrobě s důrazem na konkrétní řešení v české praxi.
Mediální partneři
eWRC
eWRC je český nezávislý internetový portál o rally.
Okruháři.cz
Okruháři.cz se věnují české motocyklové okruhové scéně.
MM Průmyslové spektrum
MM Průmyslové spektrum je technický měsíčník specializovaný na strojírenství vycházející v České republice od roku 1997. Přináší zejména informace o současných domácích i světových trendech v jednotlivých odvětvích oboru s důrazem na výrobu a praxi.
© 2014 TU Brno Racing Developed by www.makeart.cz