TU Brno Racing hledá nové řidiče
Sunday, 03. January 2016 15:28

TU Brno Racing hledá nové řidiče

Začíná nová sezóna a tým TU Brno Racing hledá nové řidiče. Níže se dočtete základní informace o nás a našich plánech.

Kdo jsme?

Jsme studentský tým působící na VUT od roku 2010. Každý rok soupeříme v mezinárodní soutěži Formula Student s dalšími prestižními univerzitami. Nejvíce jsou u nás zastoupeni studenti FSI, ale uplatnění najdou lidé i z ostatních fakult.

S čím závodíme?

Námi vyvíjené prototypy musí splňovat pravidla soutěže. Základem našich formulí je trubkový rám osazený přeplňovaným jednoválcovým motorem. Formule musí splňovat přísné bezpečnostní předpisy soutěže. Hmotnost našeho posledního monopostu je 198kg. Zrychlení z 0-100km/h za 3,48s. Boční přetížení mohou dosáhnout až 2,8G.

Kam jezdíme na závody?

Pravidelně se účastníme závodů Formula Student v České Republice - Most, Maďarsko - Györ, nebo "mistrovství světa" na německém okruhu Hockenheimring. Závodit však můžeme i na závodech v USA, Japonsku, Brazílii apod. Tratě Formula Student jsou hodně specifické. Závodíme v několika disciplínách - akcelerace, skid-pad, autokros a vytrvalostní závod.

Koho hledáme?

Hledáme řidiče se zkušenostmi v oblasti motorsportu (motokáry, závody do vrchu, jízdy na okruhu apod.). Dobrá fyzická kondice a nízká hmotnost. Soutěž omezuje výběr řidičů pouze na studenty dané univerzity (v našem případě VUT).

Co od řidiče očekáváme?

Zkušenosti s řízením závodního auta/ motokáry. Dobrou fyzickou kondici. Zájem vzdělávat se v oblasti dynamiky vozidla a správného nastavení naší formule. Disciplinovanost a dobré komunikační schopnosti.

Co nabízíme?

Zapojení do vlastního programu pro přípravu řidičů. Obsahem něho je kondiční a psychologickou příprava ve spolupráci s CESA a Age 4 Health, jízdy v počítačovém simulátoru. Testování v prototypech monopostů Dragon. Analýzu dat během testování možnosti nastavení auta podle řidičových pokynů. Účast na mezinárodních závodech. Ostatní benefity související s působením v týmu TU Brno Racing.

Jak se můžu zapojit?

Proces začíná vyplněním a odesláním formuláře: http://goo.gl/forms/ayCs08frXT Na základě vyplněných údajů vybereme a kontaktujeme vhodné kandidáty.

V případě že máš zájem s námi spolupracovat i v jiných oblastech prohlédni si volné pozice, nebo nám napiš email na čem by jsi rád pracoval.

© 2014 TU Brno Racing Developed by www.makeart.cz